Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Biz DELSAN GROUP İŞ MAKİNALARI İmalat, İthalat, İhracat, San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, 20 yıllık tecrübemizle, piyasada gördüğümüz eksiklikler üzerine, bu eksiklikleri gidermek, iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermeyi düstur sayarak kurulduk. Amacımız iş ortaklarımızın problemlerini en iyi hizmeti vererek, en kısa sürede çözmektir.

Kendimizi ağır iş makinaları ve aksamlarına ait (Atlas Copco, Epiroc, Sandvik, Tamrock, Furukawa, Montabert, Ingersolrand, vs.) alternatif yedek parçalarını en hassas ölçülerde ve en kaliteli malzemelerden üretip, pazarlamak, şantiyelerde ve kendi iş yerimizde servis hizmeti vermektir.

Üretmiş olduğumuz yedek parçaları yaklaşık olarak 30 yabancı ülkeye ihraç ediyoruz. Kısa sürede hedefimiz bu sayıyı 100 ülkeye çıkarmaktır.

Yurt içinde çoğu kurumsal şirket olmak üzere 150 adet firma ile çalışıyoruz. Hedefimiz bu sayıyı en kısa zamanda 350 firmaya çıkarmaktır.

 

VİZYONUMUZ
DAİMA EN KALİTELİ ÜRETİMİ YAPIP, EN KISA SÜREDE, EN İYİ HİZMETİ VERMEKTİR.

 

MİSYONUMUZ
MÜŞTERİLERİMİZİN PROBLEMLERİNİ EN KALİTELİ PARÇALARLA, EN KISA SÜREDE ÇÖZMEK, DAHA DÜRÜST ÇALIŞARAK, ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE DAHA ÇOK KATKI SAĞLAMAKTIR.  

      
© 2021 Düzenleme : MaxiAVM